GRAU:6602 DRET
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
20/10/2018 09.00-10.00 66021015 HISTÒRIA DEL DRET ESPANYOL Martínez; Lourdes 06
20/10/2018 10.00-11.00 66021021 TEORIA DEL DRET Guallar Tasies, Alexis 18
20/10/2018 11.30-13.30 66021096 DERECHO CIVIL I.1: PARTE GENERAL Y PERSONA Pané; Jordi 06
20/10/2018 13.30-14.30 66021038 TEORIA DE L`ESTAT CONSTITUCIONAL Guallar Tasies, Alexis 06
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
20/10/2018 09.00-11.00 66022090 DRET CIVIL II.1: OBLIGACIONS Pané; Jordi 09
20/10/2018 11.30-13.30 66022026 DRET CONSTITUCIONAL II (DRET) Guallar Tasies, Alexis 09
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 09.00-10.00 66021038 TEORIA DE L`ESTAT CONSTITUCIONAL Guallar Tasies, Alexis 12
27/10/2018 10.00-11.00 66021021 TEORIA DEL DRET Guallar Tasies, Alexis 02
27/10/2018 11.30-12.30 66901012 FONAMENTS CLÀSSICS DE LA DEMOCRÀCIA I DE L`ADMINISTRACIÓ Viada González; Natacha 05
27/10/2018 12.30-13.30 66021015 HISTÒRIA DEL DRET ESPANYOL Martínez; Lourdes 06
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 09.00-10.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 10
27/10/2018 10.00-11.00 6602201- ECONOMIA POLÍTICA Pujadó; Antoni 09
27/10/2018 11.30-12.30 66022026 DRET CONSTITUCIONAL II (DRET) Guallar Tasies, Alexis 02
27/10/2018 12.30-13.30 66022115 DERECHO FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.1: INTRODUCCIÓN Enrich; Joan 03
27/10/2018 13.30-14.30 66902017 DRET ADMINISTRATIU II Galvan; Lluis 09
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 10.00-11.00 66023020 INSTITUCIONS DE LA UNIó EUROPEA (OB) Viada González; Natacha 03
27/10/2018 10.00-11.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
27/10/2018 11.30-12.30 66023089 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.1: IMPOSICIó DIRECTA Enrich; Joan 03
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 12.30-14.30 66024019 DRET DEL TREBALL (DRET) Zamora; Antoni 12
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 10.00-12.00 66021044 INTRODUCCIÓ AL DRET PROCESSAL (DRET) Corcuera; Natalia 02
03/11/2018 13.30-14.30 66901012 FONAMENTS CLÀSSICS DE LA DEMOCRÀCIA I DE L`ADMINISTRACIÓ Viada González; Natacha 10
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 09.00-11.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 09
03/11/2018 11.30-12.30 66022115 DERECHO FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.1: INTRODUCCIÓN Enrich; Joan 08
03/11/2018 12.30-13.30 66902017 DRET ADMINISTRATIU II Galvan; Lluis 02
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 10.00-11.00 66023020 INSTITUCIONS DE LA UNIó EUROPEA (OB) Viada González; Natacha 01
03/11/2018 11.30-13.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
03/11/2018 13.30-14.30 66023089 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.1: IMPOSICIó DIRECTA Enrich; Joan 01
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 11.30-12.30 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 10
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
10/11/2018 09.00-10.00 66021015 HISTÒRIA DEL DRET ESPANYOL Martínez; Lourdes 06
10/11/2018 10.00-11.00 66021021 TEORIA DEL DRET Guallar Tasies, Alexis 02
10/11/2018 11.30-13.30 66021096 DERECHO CIVIL I.1: PARTE GENERAL Y PERSONA Pané; Jordi 06
10/11/2018 13.30-14.30 66021038 TEORIA DE L`ESTAT CONSTITUCIONAL Guallar Tasies, Alexis 06
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
10/11/2018 09.00-11.00 66022090 DRET CIVIL II.1: OBLIGACIONS Pané; Jordi 09
10/11/2018 11.30-13.30 66022026 DRET CONSTITUCIONAL II (DRET) Guallar Tasies, Alexis 09
10/11/2018 13.30-14.30 6602201- ECONOMIA POLÍTICA Pujadó; Antoni 01
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
17/11/2018 09.00-10.00 66021038 TEORIA DE L`ESTAT CONSTITUCIONAL Guallar Tasies, Alexis 12
17/11/2018 10.00-11.00 66021021 TEORIA DEL DRET Guallar Tasies, Alexis 12
17/11/2018 11.30-12.30 66901012 FONAMENTS CLÀSSICS DE LA DEMOCRÀCIA I DE L`ADMINISTRACIÓ Viada González; Natacha 05
17/11/2018 12.30-13.30 66021015 HISTÒRIA DEL DRET ESPANYOL Martínez; Lourdes 06
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
17/11/2018 09.00-10.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 10
17/11/2018 10.00-11.00 6602201- ECONOMIA POLÍTICA Pujadó; Antoni 07
17/11/2018 11.30-12.30 66022026 DRET CONSTITUCIONAL II (DRET) Guallar Tasies, Alexis T5
17/11/2018 12.30-13.30 66022115 DERECHO FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.1: INTRODUCCIÓN Enrich; Joan 02
17/11/2018 13.30-14.30 66902017 DRET ADMINISTRATIU II Galvan; Lluis 08
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
17/11/2018 09.00-10.00 66023020 INSTITUCIONS DE LA UNIó EUROPEA (OB) Viada González; Natacha 03
17/11/2018 10.00-11.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
17/11/2018 11.30-12.30 66023089 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.1: IMPOSICIó DIRECTA Enrich; Joan 02
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
17/11/2018 10.00-11.00 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 01
17/11/2018 11.30-13.30 66024019 DRET DEL TREBALL (DRET) Zamora; Antoni 03
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
24/11/2018 10.00-12.00 66021044 INTRODUCCIÓ AL DRET PROCESSAL (DRET) Corcuera; Natalia 01
24/11/2018 13.30-14.30 66901012 FONAMENTS CLÀSSICS DE LA DEMOCRÀCIA I DE L`ADMINISTRACIÓ Viada González; Natacha 14
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
24/11/2018 09.00-10.00 6602201- ECONOMIA POLÍTICA Pujadó; Antoni T5
24/11/2018 09.00-11.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 09
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
24/11/2018 10.00-11.00 66023020 INSTITUCIONS DE LA UNIó EUROPEA (OB) Viada González; Natacha 10
24/11/2018 11.30-13.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
24/11/2018 12.30-13.30 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 01
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 09.00-11.00 66021015 HISTÒRIA DEL DRET ESPANYOL Martínez; Lourdes 06
01/12/2018 11.30-12.30 66021096 DERECHO CIVIL I.1: PARTE GENERAL Y PERSONA Pané; Jordi 06
01/12/2018 12.30-13.30 66901012 FONAMENTS CLÀSSICS DE LA DEMOCRÀCIA I DE L`ADMINISTRACIÓ Viada González; Natacha 11
01/12/2018 13.30-14.30 66021038 TEORIA DE L`ESTAT CONSTITUCIONAL Guallar Tasies, Alexis 06
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 09.00-11.00 66022090 DRET CIVIL II.1: OBLIGACIONS Pané; Jordi 09
01/12/2018 11.30-13.30 66022026 DRET CONSTITUCIONAL II (DRET) Guallar Tasies, Alexis 09
01/12/2018 13.30-14.30 66022115 DERECHO FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.1: INTRODUCCIÓN Enrich; Joan 01
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 10.00-11.00 66023020 INSTITUCIONS DE LA UNIó EUROPEA (OB) Viada González; Natacha 11
01/12/2018 12.30-13.30 66023089 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.1: IMPOSICIó DIRECTA Enrich; Joan 01
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 09.00-10.00 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 11
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
15/12/2018 09.00-10.00 66021038 TEORIA DE L`ESTAT CONSTITUCIONAL Guallar Tasies, Alexis 12
15/12/2018 10.00-11.00 66021021 TEORIA DEL DRET Guallar Tasies, Alexis 11
15/12/2018 11.30-12.30 66901012 FONAMENTS CLÀSSICS DE LA DEMOCRÀCIA I DE L`ADMINISTRACIÓ Viada González; Natacha 05
15/12/2018 13.30-14.30 66021096 DERECHO CIVIL I.1: PARTE GENERAL Y PERSONA Pané; Jordi 06
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
15/12/2018 09.00-10.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 10
15/12/2018 10.00-11.00 6602201- ECONOMIA POLÍTICA Pujadó; Antoni 09
15/12/2018 11.30-12.30 66022026 DRET CONSTITUCIONAL II (DRET) Guallar Tasies, Alexis T5
15/12/2018 12.30-13.30 66022115 DERECHO FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.1: INTRODUCCIÓN Enrich; Joan 01
15/12/2018 13.30-14.30 66902017 DRET ADMINISTRATIU II Galvan; Lluis 09
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
15/12/2018 10.00-11.00 66023020 INSTITUCIONS DE LA UNIó EUROPEA (OB) Viada González; Natacha 03
15/12/2018 10.00-11.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
15/12/2018 11.30-12.30 66023089 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.1: IMPOSICIó DIRECTA Enrich; Joan 02
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
15/12/2018 11.30-13.30 66024019 DRET DEL TREBALL (DRET) Zamora; Antoni 03
15/12/2018 12.30-13.30 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 33
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
12/01/2019 10.00-12.00 66021044 INTRODUCCIÓ AL DRET PROCESSAL (DRET) Corcuera; Natalia 03
12/01/2019 12.30-13.30 66021021 TEORIA DEL DRET Guallar Tasies, Alexis 10
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
12/01/2019 09.00-11.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 09
12/01/2019 11.30-12.30 66022115 DERECHO FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.1: INTRODUCCIÓN Enrich; Joan 01
12/01/2019 12.30-13.30 6602201- ECONOMIA POLÍTICA Pujadó; Antoni 11
12/01/2019 12.30-14.30 66902017 DRET ADMINISTRATIU II Galvan; Lluis X4
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
12/01/2019 11.30-13.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo T2
12/01/2019 13.30-14.30 66023089 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.1: IMPOSICIó DIRECTA Enrich; Joan 01
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
02/03/2019 10.00-11.00 66021073 DRET CONSTITUCIONAL I (DRET) Guallar Tasies, Alexis 09
02/03/2019 12.30-13.30 66901029 DRET ADMINISTRATIU I Galvan; Lluis 09
02/03/2019 13.30-14.30 66021104 DERECHO CIVIL I.2: FAMÍLIA Pané; Jordi 09
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
02/03/2019 09.00-10.00 66022055 DRET CONSTITUCIONAL III (DRET) Guallar Tasies, Alexis 06
02/03/2019 10.00-12.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 04
02/03/2019 12.30-13.30 66022109 DRET CIVIL II.2: CONTRACTES Pané; Jordi 06
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
02/03/2019 12.30-13.30 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
02/03/2019 13.30-14.30 66902023 DRET ADMINISTRATIU III (OB) Galvan; Lluis 05
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 10.00-11.00 66021073 DRET CONSTITUCIONAL I (DRET) Guallar Tasies, Alexis 04
09/03/2019 11.30-13.30 66021050 CULTURA EUROPEA A ESPANYA Martínez; Lourdes 04
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 09.00-11.00 66022049 ECLESIÀSTIC DE L`ESTAT Martínez; Lourdes 10
09/03/2019 11.30-12.30 66022121 D. FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.2: PROCEDIMIENTOS TRIBUTARIOS Enrich; Joan 06
09/03/2019 12.30-13.30 66022032 HISENDA PÚBLICA Puigvert; Mateu 10
09/03/2019 13.30-14.30 66022055 DRET CONSTITUCIONAL III (DRET) Guallar Tasies, Alexis 10
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 12.30-13.30 66023095 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.2: IMPOSICIó INDIRECTA I SISTEMA TRIBUTARI LOCAL Enrich; Joan 05
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 09.00-11.00 66024054 DRET PROTECCIÓ SOCIAL Zamora; Antoni 06
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 12.30-14.30 66021067 DRET ROMÀ Viada González; Natacha 05
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 09.00-11.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 09
16/03/2019 11.30-12.30 66022121 D. FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.2: PROCEDIMIENTOS TRIBUTARIOS Enrich; Joan 07
16/03/2019 12.30-13.30 66022032 HISENDA PÚBLICA Puigvert; Mateu 03
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 11.30-12.30 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
16/03/2019 12.30-13.30 66023095 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.2: IMPOSICIó INDIRECTA I SISTEMA TRIBUTARI LOCAL Enrich; Joan 07
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 10.00-12.00 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 03
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
23/03/2019 10.00-11.00 66021073 DRET CONSTITUCIONAL I (DRET) Guallar Tasies, Alexis 09
23/03/2019 12.30-13.30 66901029 DRET ADMINISTRATIU I Galvan; Lluis 09
23/03/2019 13.30-14.30 66021104 DERECHO CIVIL I.2: FAMÍLIA Pané; Jordi 09
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
23/03/2019 09.00-10.00 66022055 DRET CONSTITUCIONAL III (DRET) Guallar Tasies, Alexis 06
23/03/2019 10.00-12.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 04
23/03/2019 12.30-13.30 66022109 DRET CIVIL II.2: CONTRACTES Pané; Jordi 06
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
23/03/2019 09.00-10.00 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
23/03/2019 13.30-14.30 66902023 DRET ADMINISTRATIU III (OB) Galvan; Lluis 05
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
30/03/2019 09.00-10.00 66901029 DRET ADMINISTRATIU I Galvan; Lluis 05
30/03/2019 10.00-11.00 66021073 DRET CONSTITUCIONAL I (DRET) Guallar Tasies, Alexis 04
30/03/2019 11.30-13.30 66021050 CULTURA EUROPEA A ESPANYA Martínez; Lourdes 04
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
30/03/2019 09.00-11.00 66022049 ECLESIÀSTIC DE L`ESTAT Martínez; Lourdes 10
30/03/2019 11.30-12.30 66022121 D. FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.2: PROCEDIMIENTOS TRIBUTARIOS Enrich; Joan 06
30/03/2019 12.30-13.30 66022032 HISENDA PÚBLICA Puigvert; Mateu 10
30/03/2019 13.30-14.30 66022055 DRET CONSTITUCIONAL III (DRET) Guallar Tasies, Alexis 10
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
30/03/2019 10.00-11.00 66902023 DRET ADMINISTRATIU III (OB) Galvan; Lluis 05
30/03/2019 12.30-13.30 66023095 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.2: IMPOSICIó INDIRECTA I SISTEMA TRIBUTARI LOCAL Enrich; Joan 06
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
30/03/2019 09.00-11.00 66024054 DRET PROTECCIÓ SOCIAL Zamora; Antoni 06
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 10.00-11.00 66021073 DRET CONSTITUCIONAL I (DRET) Guallar Tasies, Alexis 15
06/04/2019 11.30-13.30 66021067 DRET ROMÀ Viada González; Natacha 16
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 09.00-11.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 09
06/04/2019 12.30-13.30 66022032 HISENDA PÚBLICA Puigvert; Mateu 03
06/04/2019 13.30-14.30 66022055 DRET CONSTITUCIONAL III (DRET) Guallar Tasies, Alexis 05
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 11.30-12.30 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 09.00-11.00 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 03
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/04/2019 12.30-13.30 66901029 DRET ADMINISTRATIU I Galvan; Lluis 09
27/04/2019 13.30-14.30 66021104 DERECHO CIVIL I.2: FAMÍLIA Pané; Jordi 09
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/04/2019 09.00-10.00 66022121 D. FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.2: PROCEDIMIENTOS TRIBUTARIOS Enrich; Joan 05
27/04/2019 10.00-12.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 03
27/04/2019 12.30-13.30 66022109 DRET CIVIL II.2: CONTRACTES Pané; Jordi 06
27/04/2019 13.30-14.30 66022032 HISENDA PÚBLICA Puigvert; Mateu 11
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/04/2019 10.00-11.00 66023095 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.2: IMPOSICIó INDIRECTA I SISTEMA TRIBUTARI LOCAL Enrich; Joan 05
27/04/2019 12.30-13.30 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 02
27/04/2019 13.30-14.30 66902023 DRET ADMINISTRATIU III (OB) Galvan; Lluis 05
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
04/05/2019 10.00-11.00 66021073 DRET CONSTITUCIONAL I (DRET) Guallar Tasies, Alexis 06
04/05/2019 11.30-13.30 66021050 CULTURA EUROPEA A ESPANYA Martínez; Lourdes X2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
04/05/2019 09.00-11.00 66022049 ECLESIÀSTIC DE L`ESTAT Martínez; Lourdes 10
04/05/2019 11.30-12.30 66022121 D. FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.2: PROCEDIMIENTOS TRIBUTARIOS Enrich; Joan 12
04/05/2019 13.30-14.30 66022055 DRET CONSTITUCIONAL III (DRET) Guallar Tasies, Alexis 10
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
04/05/2019 12.30-14.30 66024054 DRET PROTECCIÓ SOCIAL Zamora; Antoni 06
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 10.00-12.00 66901029 DRET ADMINISTRATIU I Galvan; Lluis 09
11/05/2019 12.30-14.30 66021067 DRET ROMÀ Viada González; Natacha 16
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 09.00-11.00 66022078 DRET PENAL I González de León Berini; Arturo 09
11/05/2019 11.30-12.30 66022121 D. FINANCIERO Y TRIBUTARIO I.2: PROCEDIMIENTOS TRIBUTARIOS Enrich; Joan 07
11/05/2019 12.30-13.30 66022032 HISENDA PÚBLICA Puigvert; Mateu 03
TERCERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 11.30-12.30 66023066 DRET PENAL II (OB) González de León Berini; Arturo 05
11/05/2019 12.00-13.30 66902023 DRET ADMINISTRATIU III (OB) Galvan; Lluis 05
11/05/2019 12.30-13.30 66023095 DRET FINANCER I TRIBUTARI II.2: IMPOSICIó INDIRECTA I SISTEMA TRIBUTARI LOCAL Enrich; Joan 07
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 10.00-12.00 66024077 DRET INTERNACIONAL PRIVAT Viada González; Natacha 03