GRAU:6701 GEOGRAFIA I HISTÒRIA
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
20/10/2018 09.00-10.00 67011013 GEOGRAFIA GENERAL I: FÍSICA Bosch Casadevall, Rosa M. 19
20/10/2018 11.30-12.30 67011059 HISTÒRIA MEDIEVAL I: SEGLES V-XII Llobet; Josep_M. X1
20/10/2018 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert X1
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
20/10/2018 09.00-10.00 67012024 HISTÒRIA DE L`ALTA EDAT MODERNA Rubio; Daniel X2
20/10/2018 10.00-11.00 67012030 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA I: 1789-1914 Palau; Montserrat X2
20/10/2018 13.30-14.30 67012047 HISTÒRIA DEL MÓN ACTUAL: DES DE 1989 Palau; Montserrat 19
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
20/10/2018 10.00-11.00 69011017 INTRODUCCIó A LA SOCIOLOGIA Solé; Carme 19
20/10/2018 13.30-14.30 69901047 INTRODUCCIÓ A L`ECONOMIA Puigvert; Mateu 11
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 10.00-11.00 6701102- HISTÒRIA DE LA FILOSOFIA ANTIGA I MEDIEVAL (G ª I H ª) Balasch; Domènec 10
27/10/2018 11.30-12.30 67011036 PREHISTÒRIA I: LES PRIMERES ETAPES DE LA HUMANITAT Rubio Mora; Albert X1
27/10/2018 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert X1
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 12.30-13.30 67903013 ART I PODER EN L`EDAT MODERNA (G ª I H ª / H ª DE L`ART) Argelich Gutiérrez, Mª Antònia 17
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/10/2018 10.00-11.00 69901047 INTRODUCCIÓ A L`ECONOMIA Puigvert; Mateu 17
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 09.00-10.00 67011036 PREHISTÒRIA I: LES PRIMERES ETAPES DE LA HUMANITAT Rubio Mora; Albert 18
03/11/2018 10.00-11.00 67011013 GEOGRAFIA GENERAL I: FÍSICA Bosch Casadevall, Rosa M. 18
03/11/2018 11.30-12.30 67011059 HISTÒRIA MEDIEVAL I: SEGLES V-XII Llobet; Josep_M. X1
03/11/2018 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert 20
03/11/2018 13.30-14.30 6701102- HISTÒRIA DE LA FILOSOFIA ANTIGA I MEDIEVAL (G ª I H ª) Balasch; Domènec 20
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 09.00-10.00 67012047 HISTÒRIA DEL MÓN ACTUAL: DES DE 1989 Palau; Montserrat 19
03/11/2018 10.00-11.00 67012030 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA I: 1789-1914 Palau; Montserrat 19
03/11/2018 11.30-12.30 67012024 HISTÒRIA DE L`ALTA EDAT MODERNA Rubio; Daniel 18
03/11/2018 12.30-13.30 67903013 ART I PODER EN L`EDAT MODERNA (G ª I H ª / H ª DE L`ART) Argelich Gutiérrez, Mª Antònia 19
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
03/11/2018 09.00-10.00 69011017 INTRODUCCIó A LA SOCIOLOGIA Solé; Carme 06
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
10/11/2018 09.00-10.00 67011013 GEOGRAFIA GENERAL I: FÍSICA Bosch Casadevall, Rosa M. 18
10/11/2018 10.00-11.00 67011036 PREHISTÒRIA I: LES PRIMERES ETAPES DE LA HUMANITAT Rubio Mora; Albert 18
10/11/2018 11.30-12.30 67011059 HISTÒRIA MEDIEVAL I: SEGLES V-XII Llobet; Josep_M. X1
10/11/2018 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert X1
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
10/11/2018 09.00-10.00 67012024 HISTÒRIA DE L`ALTA EDAT MODERNA Rubio; Daniel X2
10/11/2018 10.00-11.00 67012030 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA I: 1789-1914 Palau; Montserrat X2
10/11/2018 11.30-12.30 67012047 HISTÒRIA DEL MÓN ACTUAL: DES DE 1989 Palau; Montserrat 20
10/11/2018 12.30-13.30 67903013 ART I PODER EN L`EDAT MODERNA (G ª I H ª / H ª DE L`ART) Argelich Gutiérrez, Mª Antònia 19
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
10/11/2018 10.00-11.00 69011017 INTRODUCCIó A LA SOCIOLOGIA Solé; Carme 19
10/11/2018 13.30-14.30 69901047 INTRODUCCIÓ A L`ECONOMIA Puigvert; Mateu 11
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
17/11/2018 11.30-12.30 6701102- HISTÒRIA DE LA FILOSOFIA ANTIGA I MEDIEVAL (G ª I H ª) Balasch; Domènec X2
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
17/11/2018 10.00-11.00 69901047 INTRODUCCIÓ A L`ECONOMIA Puigvert; Mateu 17
17/11/2018 11.30-12.30 69011017 INTRODUCCIó A LA SOCIOLOGIA Solé; Carme 18
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
24/11/2018 09.00-10.00 67011036 PREHISTÒRIA I: LES PRIMERES ETAPES DE LA HUMANITAT Rubio Mora; Albert 18
24/11/2018 10.00-11.00 67011013 GEOGRAFIA GENERAL I: FÍSICA Bosch Casadevall, Rosa M. 18
24/11/2018 11.30-12.30 67011059 HISTÒRIA MEDIEVAL I: SEGLES V-XII Llobet; Josep_M. X1
24/11/2018 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert 20
24/11/2018 13.30-14.30 6701102- HISTÒRIA DE LA FILOSOFIA ANTIGA I MEDIEVAL (G ª I H ª) Balasch; Domènec 20
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
24/11/2018 09.00-10.00 67012024 HISTÒRIA DE L`ALTA EDAT MODERNA Rubio; Daniel X2
24/11/2018 09.00-10.00 67012047 HISTÒRIA DEL MÓN ACTUAL: DES DE 1989 Palau; Montserrat 19
24/11/2018 10.00-11.00 67012030 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA I: 1789-1914 Palau; Montserrat 19
24/11/2018 12.30-13.30 67903013 ART I PODER EN L`EDAT MODERNA (G ª I H ª / H ª DE L`ART) Argelich Gutiérrez, Mª Antònia 19
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 09.00-10.00 67011036 PREHISTÒRIA I: LES PRIMERES ETAPES DE LA HUMANITAT Rubio Mora; Albert 18
01/12/2018 10.00-11.00 67011013 GEOGRAFIA GENERAL I: FÍSICA Bosch Casadevall, Rosa M. 18
01/12/2018 11.30-12.30 67011059 HISTÒRIA MEDIEVAL I: SEGLES V-XII Llobet; Josep_M. X1
01/12/2018 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert X1
01/12/2018 13.30-14.30 6701102- HISTÒRIA DE LA FILOSOFIA ANTIGA I MEDIEVAL (G ª I H ª) Balasch; Domènec X2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 09.00-10.00 67012024 HISTÒRIA DE L`ALTA EDAT MODERNA Rubio; Daniel X2
01/12/2018 10.00-11.00 67012030 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA I: 1789-1914 Palau; Montserrat X2
01/12/2018 11.30-12.30 67012047 HISTÒRIA DEL MÓN ACTUAL: DES DE 1989 Palau; Montserrat 20
01/12/2018 12.30-13.30 67903013 ART I PODER EN L`EDAT MODERNA (G ª I H ª / H ª DE L`ART) Argelich Gutiérrez, Mª Antònia 19
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
01/12/2018 13.30-14.30 69901047 INTRODUCCIÓ A L`ECONOMIA Puigvert; Mateu 11
 
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
15/12/2018 11.30-12.30 69011017 INTRODUCCIó A LA SOCIOLOGIA Solé; Carme 17
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
12/01/2019 09.00-10.00 67011036 PREHISTÒRIA I: LES PRIMERES ETAPES DE LA HUMANITAT Rubio Mora; Albert 18
12/01/2019 10.00-11.00 67011013 GEOGRAFIA GENERAL I: FÍSICA Bosch Casadevall, Rosa M. 18
12/01/2019 11.30-12.30 67011059 HISTÒRIA MEDIEVAL I: SEGLES V-XII Llobet; Josep_M. X1
12/01/2019 12.30-13.30 67011042 HISTÒRIA ANTIGA I: PRÒXIM ORIENT I EGIPTE Rubio Mora; Albert 14
12/01/2019 13.30-14.30 6701102- HISTÒRIA DE LA FILOSOFIA ANTIGA I MEDIEVAL (G ª I H ª) Balasch; Domènec 14
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
12/01/2019 09.00-10.00 67012024 HISTÒRIA DE L`ALTA EDAT MODERNA Rubio; Daniel 20
12/01/2019 09.00-10.00 67012047 HISTÒRIA DEL MÓN ACTUAL: DES DE 1989 Palau; Montserrat 19
12/01/2019 10.00-11.00 67012030 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA I: 1789-1914 Palau; Montserrat 19
12/01/2019 12.30-13.30 67903013 ART I PODER EN L`EDAT MODERNA (G ª I H ª / H ª DE L`ART) Argelich Gutiérrez, Mª Antònia 19
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
12/01/2019 09.00-10.00 69011017 INTRODUCCIó A LA SOCIOLOGIA Solé; Carme 06
12/01/2019 12.30-13.30 69901047 INTRODUCCIÓ A L`ECONOMIA Puigvert; Mateu 09
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
02/03/2019 09.00-10.00 67011065 GEOGRAFIA GENERAL II: HUMANA Bosch Casadevall, Rosa M. X1
02/03/2019 10.00-11.00 67011102 HISTÒRIA MEDIEVAL II: SEGLES XIII-XV Llobet; Josep_M. X1
02/03/2019 12.30-14.30 67011094 HISTÒRIA ANTIGA II: EL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert T5
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
02/03/2019 09.00-10.00 67012082 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA II: 1914-1989 Palau; Montserrat 16
02/03/2019 10.00-11.00 67012053 GEOGRAFIA D`ESPANYA Bosch Casadevall, Rosa M. 16
02/03/2019 12.30-13.30 67012076 HISTÒRIA DE LA BAIXA EDAT MODERNA Rubio; Daniel 15
02/03/2019 13.30-14.30 67012099 HISTÒRIA DE LA INTEGRACIó EUROPEA Palau; Montserrat 14
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
02/03/2019 09.00-10.00 64022080 LLENGUA CLÀSSICA II: LLATí Pintó; Mª Teresa 20
02/03/2019 12.30-13.30 61011101 SISTEMES D`INFORMACIÓ GEOGRÀFICA Bosch Casadevall, Rosa M. T7
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 09.00-10.00 67011088 PREHISTÒRIA II: LES SOCIETATS METAL · LúRGIQUES Rubio Mora; Albert X2
09/03/2019 10.00-11.00 67011102 HISTÒRIA MEDIEVAL II: SEGLES XIII-XV Llobet; Josep_M. X1
09/03/2019 11.30-12.30 67011071 HISTÒRIA DE LA CULTURA MATERIAL DEL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert X2
09/03/2019 13.30-14.30 67901014 HISTÒRIA DE L`ART DE LA BAIXA EDAT MITJANA Argelich Gutiérrez, Mª Antònia X2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 09.00-10.00 67012082 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA II: 1914-1989 Palau; Montserrat 14
09/03/2019 13.30-14.30 67012099 HISTÒRIA DE LA INTEGRACIó EUROPEA Palau; Montserrat 14
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
09/03/2019 10.00-11.00 67021052 ICONOGRAFIA I MITOLOGIA Rubio Mora; Albert X2
09/03/2019 11.30-12.30 64022080 LLENGUA CLÀSSICA II: LLATí Pintó; Mª Teresa 15
09/03/2019 12.30-13.30 67021046 ART PREHISTòRIC Rubio Mora; Albert 15
09/03/2019 13.30-14.30 67902019 CINEMA, SOCIETAT I RENOVACIó ARTíSTICA Rubio Mora; Albert T4
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 10.00-11.00 67011071 HISTÒRIA DE LA CULTURA MATERIAL DEL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert X2
16/03/2019 11.30-12.30 67901014 HISTÒRIA DE L`ART DE LA BAIXA EDAT MITJANA Argelich Gutiérrez, Mª Antònia X2
16/03/2019 12.30-13.30 67011065 GEOGRAFIA GENERAL II: HUMANA Bosch Casadevall, Rosa M. X2
16/03/2019 13.30-14.30 67011088 PREHISTÒRIA II: LES SOCIETATS METAL · LúRGIQUES Rubio Mora; Albert X2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 09.00-10.00 67012053 GEOGRAFIA D`ESPANYA Bosch Casadevall, Rosa M. T2
16/03/2019 10.00-11.00 67012082 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA II: 1914-1989 Palau; Montserrat T2
16/03/2019 11.30-12.30 67012099 HISTÒRIA DE LA INTEGRACIó EUROPEA Palau; Montserrat T2
16/03/2019 12.30-13.30 67012076 HISTÒRIA DE LA BAIXA EDAT MODERNA Rubio; Daniel T2
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
16/03/2019 09.00-10.00 67021052 ICONOGRAFIA I MITOLOGIA Rubio Mora; Albert T6
16/03/2019 10.00-11.00 61011101 SISTEMES D`INFORMACIÓ GEOGRÀFICA Bosch Casadevall, Rosa M. T4
16/03/2019 11.30-12.30 67902019 CINEMA, SOCIETAT I RENOVACIó ARTíSTICA Rubio Mora; Albert T4
16/03/2019 12.30-13.30 67021046 ART PREHISTòRIC Rubio Mora; Albert 15
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
23/03/2019 09.00-10.00 67011065 GEOGRAFIA GENERAL II: HUMANA Bosch Casadevall, Rosa M. X1
23/03/2019 10.00-11.00 67011102 HISTÒRIA MEDIEVAL II: SEGLES XIII-XV Llobet; Josep_M. X1
23/03/2019 12.30-14.30 67011094 HISTÒRIA ANTIGA II: EL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert T4
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
23/03/2019 09.00-10.00 67012082 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA II: 1914-1989 Palau; Montserrat 16
23/03/2019 10.00-11.00 67012053 GEOGRAFIA D`ESPANYA Bosch Casadevall, Rosa M. 16
23/03/2019 12.30-13.30 67012076 HISTÒRIA DE LA BAIXA EDAT MODERNA Rubio; Daniel 15
23/03/2019 13.30-14.30 67012099 HISTÒRIA DE LA INTEGRACIó EUROPEA Palau; Montserrat 15
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
23/03/2019 09.00-10.00 64022080 LLENGUA CLÀSSICA II: LLATí Pintó; Mª Teresa 20
23/03/2019 12.30-13.30 61011101 SISTEMES D`INFORMACIÓ GEOGRÀFICA Bosch Casadevall, Rosa M. T7
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
30/03/2019 09.00-10.00 67011088 PREHISTÒRIA II: LES SOCIETATS METAL · LúRGIQUES Rubio Mora; Albert X2
30/03/2019 10.00-11.00 67011102 HISTÒRIA MEDIEVAL II: SEGLES XIII-XV Llobet; Josep_M. X1
30/03/2019 11.30-12.30 67011071 HISTÒRIA DE LA CULTURA MATERIAL DEL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert X2
30/03/2019 13.30-14.30 67901014 HISTÒRIA DE L`ART DE LA BAIXA EDAT MITJANA Argelich Gutiérrez, Mª Antònia X2
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
30/03/2019 10.00-11.00 67021052 ICONOGRAFIA I MITOLOGIA Rubio Mora; Albert X2
30/03/2019 11.30-12.30 64022080 LLENGUA CLÀSSICA II: LLATí Pintó; Mª Teresa 15
30/03/2019 12.30-13.30 67021046 ART PREHISTòRIC Rubio Mora; Albert 15
30/03/2019 13.30-14.30 67902019 CINEMA, SOCIETAT I RENOVACIó ARTíSTICA Rubio Mora; Albert T4
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 10.00-11.00 67011071 HISTÒRIA DE LA CULTURA MATERIAL DEL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert X2
06/04/2019 11.30-12.30 67901014 HISTÒRIA DE L`ART DE LA BAIXA EDAT MITJANA Argelich Gutiérrez, Mª Antònia X2
06/04/2019 12.30-13.30 67011065 GEOGRAFIA GENERAL II: HUMANA Bosch Casadevall, Rosa M. X2
06/04/2019 13.30-14.30 67011088 PREHISTÒRIA II: LES SOCIETATS METAL · LúRGIQUES Rubio Mora; Albert X2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 09.00-10.00 67012053 GEOGRAFIA D`ESPANYA Bosch Casadevall, Rosa M. T2
06/04/2019 10.00-11.00 67012082 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA II: 1914-1989 Palau; Montserrat T2
06/04/2019 11.30-12.30 67012099 HISTÒRIA DE LA INTEGRACIó EUROPEA Palau; Montserrat T2
06/04/2019 12.30-13.30 67012076 HISTÒRIA DE LA BAIXA EDAT MODERNA Rubio; Daniel T2
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
06/04/2019 09.00-10.00 67021052 ICONOGRAFIA I MITOLOGIA Rubio Mora; Albert T6
06/04/2019 10.00-11.00 61011101 SISTEMES D`INFORMACIÓ GEOGRÀFICA Bosch Casadevall, Rosa M. T4
06/04/2019 11.30-12.30 67902019 CINEMA, SOCIETAT I RENOVACIó ARTíSTICA Rubio Mora; Albert T4
06/04/2019 12.30-13.30 67021046 ART PREHISTòRIC Rubio Mora; Albert T4
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/04/2019 09.00-10.00 67011065 GEOGRAFIA GENERAL II: HUMANA Bosch Casadevall, Rosa M. X1
27/04/2019 10.00-11.00 67011102 HISTÒRIA MEDIEVAL II: SEGLES XIII-XV Llobet; Josep_M. X1
27/04/2019 12.30-14.30 67011094 HISTÒRIA ANTIGA II: EL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert T4
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/04/2019 10.00-11.00 67012053 GEOGRAFIA D`ESPANYA Bosch Casadevall, Rosa M. 16
27/04/2019 12.30-13.30 67012076 HISTÒRIA DE LA BAIXA EDAT MODERNA Rubio; Daniel 15
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
27/04/2019 09.00-10.00 64022080 LLENGUA CLÀSSICA II: LLATí Pintó; Mª Teresa 20
27/04/2019 12.30-13.30 61011101 SISTEMES D`INFORMACIÓ GEOGRÀFICA Bosch Casadevall, Rosa M. T7
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
04/05/2019 09.00-10.00 67011088 PREHISTÒRIA II: LES SOCIETATS METAL · LúRGIQUES Rubio Mora; Albert X1
04/05/2019 10.00-11.00 67011102 HISTÒRIA MEDIEVAL II: SEGLES XIII-XV Llobet; Josep_M. X1
04/05/2019 11.30-12.30 67011071 HISTÒRIA DE LA CULTURA MATERIAL DEL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert T2
04/05/2019 13.30-14.30 67901014 HISTÒRIA DE L`ART DE LA BAIXA EDAT MITJANA Argelich Gutiérrez, Mª Antònia T2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
04/05/2019 09.00-10.00 67012082 HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA II: 1914-1989 Palau; Montserrat 04
04/05/2019 10.00-11.00 67012099 HISTÒRIA DE LA INTEGRACIó EUROPEA Palau; Montserrat 04
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
04/05/2019 10.00-11.00 67021052 ICONOGRAFIA I MITOLOGIA Rubio Mora; Albert X2
04/05/2019 11.30-12.30 64022080 LLENGUA CLÀSSICA II: LLATí Pintó; Mª Teresa 15
04/05/2019 12.30-13.30 67021046 ART PREHISTòRIC Rubio Mora; Albert 15
04/05/2019 13.30-14.30 67902019 CINEMA, SOCIETAT I RENOVACIó ARTíSTICA Rubio Mora; Albert T4
 
PRIMERHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 10.00-11.00 67011071 HISTÒRIA DE LA CULTURA MATERIAL DEL MÓN CLÀSSIC Rubio Mora; Albert X2
11/05/2019 11.30-12.30 67901014 HISTÒRIA DE L`ART DE LA BAIXA EDAT MITJANA Argelich Gutiérrez, Mª Antònia X2
11/05/2019 12.30-13.30 67011065 GEOGRAFIA GENERAL II: HUMANA Bosch Casadevall, Rosa M. X2
11/05/2019 13.30-14.30 67011088 PREHISTÒRIA II: LES SOCIETATS METAL · LúRGIQUES Rubio Mora; Albert X2
SEGONHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 09.00-10.00 67012053 GEOGRAFIA D`ESPANYA Bosch Casadevall, Rosa M. T2
11/05/2019 12.30-13.30 67012076 HISTÒRIA DE LA BAIXA EDAT MODERNA Rubio; Daniel T2
QUARTHORA CODIASSIGNATURAPROFESSOR/AAULA
11/05/2019 09.00-10.00 67021052 ICONOGRAFIA I MITOLOGIA Rubio Mora; Albert T6
11/05/2019 10.00-11.00 61011101 SISTEMES D`INFORMACIÓ GEOGRÀFICA Bosch Casadevall, Rosa M. T4
11/05/2019 11.30-12.30 67902019 CINEMA, SOCIETAT I RENOVACIó ARTíSTICA Rubio Mora; Albert T4
11/05/2019 12.30-13.30 67021046 ART PREHISTòRIC Rubio Mora; Albert T4